De organisatie

Bertjan Scheepbouwer

Voorzitter

Email: voorzitter@pkc-korfbal.nl

Rob Roelofs

Bestuurslid Financiën

Email: penningmeester@pkc-korfbal.nl

Martine de Jong

Bestuurslid Sport

Email: ktz@pkc-korfbal.nl

Naam manager

Afdeling

Email

Verantwoordelijkheid bestuurslid

Gert Krijgsman Sponsoring gert@gkrijgsman.nl Bertjan Scheepbouwer
Rob van der Veen Events robvanderveen89@hotmail.com Bertjan Scheepbouwer
Anouk Zwager PR / Communicatie anoukzwager@gmail.com Bertjan Scheepbouwer
Bas Boer JKTZ bas.boer@upcmail.nl Martine de Jong
Niels Mooij Arbitrage nielsmooij@upcmail.nl Martine de Jong
Mark Sijstermans Senioren Algemeen mark.sijstermans@gmail.com Martine de Jong
Paul Tilleman Kantine p.tilleman8@upcmail.nl Rob Roelofs
Dik Kornet Financien d.kornet@chello.nl Rob Roelofs
Hanno Lohuis IT hlohuis@live.nl Rob Roelofs
Rob Pegels Facilitair r.pegels@chello.nl Rob Roelofs

Weekbrief

Rick van Santen Weekbrief@pkc-korfbal.nl
Insturen kopij uiterlijk zondagmorgen 12.00 via e-mail.

Ledenadministratie en contributies

Marieke Bakema Ledenadministratie@pkc-korfbal.nl
Bankrekening contributies NL 44 RABO 0353 0987 60

Declaraties en facturen

Marieke van der Vlies Financieel@pkc-korfbal.nl

Secretariaat

Riet Stuij van den Herik – Matena Secretariaat@pkc-korfbal.nl

Kantine

Cora van den Herik Kantinepkc@pkc-korfbal.nl

Gevonden voorwerpen

Sandra Stam Gevonden@pkc-korfbal.nl

Vrijwilligerscommissie

Vrijwilligers@pkc-korfbal.nl

Vertrouwenscommissie

Walter van Hees & Rianne Vink Vertrouwenscommissie@pkc-korfbal.nl

EHBO

Ad Tollenaar Ehbo@pkc-korfbal.nl

Public Relations & Persvoorlichting

Vivian Leeuwenhoek & Kim Brouwer Publicrelations@pkc-korfbal.nl
Simone den Dekker Jeugdpr@pkc-korfbal.nl

Recreantencommissie

Mariette van Dijk & Ellen van Wijngaarden  Recreanten@pkc-korfbal.nl

Reserveringen (vergaderruimte ed.)

Reservering@pkc-korfbal.nl

Sponsorcommissie

Sponsoring@pkc-korfbal.nl

Lief en Leed

Liefenleed@pkc-korfbal.nl

Sponsorkleding en reserveshirts

Cyta de Jong Sportwear@pkc-korfbal.nl
Charlotte van Drimmelen Sportwear@pkc-korfbal.nl

KTZ

ktz@pkc-korfbal.nl

Voorzitter/bestuurslid Martine de Jong
Jeugd Bas Boer
Jeugd assistent Vacature
Senioren en Topkorfbal Mark Sijstermans
Arbitrage Niels Mooij

Senioren en top

Coordinator sen. en top Mark Sijstermans
Assistent Henk Struik
Assistent Martin Dekker

Jeugdprestatie A1-4, B1-4, C1-4

jeugdprestatie@pkc-korfbal.nl

Teamleider Erik van Arkel
Coordinator A Theo Büscher
Coordinator B Edwin van Drimmelen
Coordinator C Vacature
Basic Skills/blessures Erwin Hendriks

Jeugdfun A5-8, B5-7, C5-7

jeugdfun@pkc-korfbal.nl

Teamleider Miranda Fok
Coordinator A Erwin van Wijngaarden
Coordinator B Miranda Fok
Coordinator C Selma Aantjes
G-korfbal Saskia Euser

Kids D-E-F

kids@pkc-korfbal.nl

Teamleider Gerben Verwoert
Coordinator D Christiaan Kemper
Coordinator E Tanja de Rooij en Elzelinda Kemper
Coordinator F Marloes Versluis en Helenie Kalverboer
Kangoeroe Klup Tessa Sijstermans en Jitte de Vries

Wedstrijdsecretarissen

Senioren Piet van Wijngaarden
A jeugd Vacature
B jeugd Vacature
C jeugd Joyce van den Heuvel
D jeugd AnneMarie Verdoorn
E jeugd Marjon Leijdekkers
F jeugd Amanda Mol
Arbitrage aanwijzing Anke Hoogendoorn
Oefenwedstrijden Vacature