DE ORGANISATIE

Bertjan Scheepbouwer

Voorzitter

Email: voorzitter@pkc-korfbal.nl

Rob Roelofs

Bestuurslid Financiën

Email: penningmeester@pkc-korfbal.nl

Niels Mooij

Bestuurslid Sport

Email: ktz@pkc-korfbal.nl

Naam manager

Afdeling

Email

Verantwoordelijkheid bestuurslid

Gert Krijgsman Sponsoring gert@gkrijgsman.nl Bertjan Scheepbouwer
Rob van der Veen Events robvanderveen89@hotmail.com Bertjan Scheepbouwer
Kim Brouwer PR / Communicatie publicrelations@pkc-korfbal.nl Bertjan Scheepbouwer
Bas Boer JKTZ bas.boer@upcmail.nl Niels Mooij
Marco den Dekker Arbitrage p.dekker75@upcmail.nl Niels Mooij
VACATURE Senioren Algemeen Niels Mooij
Paul Tilleman Kantine tillemanpaul@gmail.com Rob Roelofs
Dik Kornet Financien d.kornet@chello.nl Rob Roelofs
Marja de Jong IT Mj_marjadejong@hotmail.com Rob Roelofs
Vacature Facilitair Rob Roelofs

Weekbrief

Rick van Zanten Weekbrief@pkc-korfbal.nl
Insturen kopij uiterlijk zondagmorgen 12.00 via e-mail.

Ledenadministratie en contributies

Marieke Bakema Ledenadministratie@pkc-korfbal.nl
Bankrekening contributies NL 44 RABO 0353 0987 60

Declaraties en facturen

Marieke van der Vlies Financieel@pkc-korfbal.nl

Secretariaat

Riet Stuij van den Herik – Matena Secretariaat@pkc-korfbal.nl

Kantine

Cora van den Herik Kantinepkc@pkc-korfbal.nl

Gevonden voorwerpen

Sandra Stam Gevonden@pkc-korfbal.nl

Vrijwilligerscommissie

 Contactpersoon: Ella Bultje Vrijwilligers@pkc-korfbal.nl

Vertrouwenscommissie

Walter van Hees & Rianne Vink Vertrouwenscommissie@pkc-korfbal.nl

EHBO

Ad Tollenaar Ehbo@pkc-korfbal.nl

Public Relations & Persvoorlichting

Vivian Leeuwenhoek, Kim Brouwer, Cindy Tilleman Publicrelations@pkc-korfbal.nl
Simone den Dekker Jeugdpr@pkc-korfbal.nl

Recreantencommissie

Mariette van Dijk & Ellen van Wijngaarden  Recreanten@pkc-korfbal.nl

Reserveringen (vergaderruimte ed.)

 Jacqueline de Vos Reservering@pkc-korfbal.nl

Sponsorcommissie (secretariaat)

 Sabine Eindhoven Sponsoring@pkc-korfbal.nl

Lief en Leed

 Jorien Besemer Liefenleed@pkc-korfbal.nl

Sponsorkleding en reserveshirts

Cyta de Jong Sportwear@pkc-korfbal.nl
Charlotte van Drimmelen Sportwear@pkc-korfbal.nl

KTZ

ktz@pkc-korfbal.nl

Voorzitter/bestuurslid Niels Mooij
Jeugd Bas Boer
Senioren Vacature
Topkorfbal Rogier Jonkman
Arbitrage Marco den Dekker

Top- en senioren korfbal

Manager topkorfbal Rogier Jonkman
Adviseur topkorfbal (senioren) Jan de Jager
Adviseur topkorfbal (jeugd) Nils Vink
Manager senioren Vacature

Jeugd

Jeugdprestatie A1-4, B1-3, C1-2 jeugdprestatie@pkc-korfbal.nl
Manager Jeugd Bas Boer
Teamleider Erik van Arkel
Coordinator A Theo Büscher
Coordinator B Edwin van Drimmelen
Coordinator C Peter Spek

Jeugdfun A5-8, B5-7, C5-7

jeugdfun@pkc-korfbal.nl

Teamleider Miranda Fok
Coordinator A Erwin van Wijngaarden
Coordinator B Miranda Fok en Jeannette Schillemans
Coordinator C Vacature
G-korfbal Saskia Euser

Kids D-E-F

kids@pkc-korfbal.nl

Teamleider Gerben Verwoert
Coordinator D Christiaan Kemper
Coordinator E Elzelinda Kemper en Marijke Verhoef
Coordinator F Marloes Versluis en Helenie Dekker
Kangoeroe Klup Tessa Sijstermans en Jitte de Vries

Wedstrijdsecretarissen

Senioren Piet van Wijngaarden
A jeugd Barbara Bakker
B jeugd Cora Mansvelt
C jeugd Joyce van den Heuvel
D jeugd AnneMarie Verdoorn
E jeugd Marjon Leijdekkers
F jeugd Wendy Niemeijer
Oefenwedstrijden Barbara Bakker
Arbitrage
Manager Arbitrage Marco den Dekker
Aanwijzing verenigingsscheidsrechters Annet Stehouwer
Coordinator KNKV-scheidsrechters Piet van Wijngaarden
Spelregelbewijs
Administratie Anke Hoogendoorn