Trainingstijden

Trainingsschema Zaal tijdens de coronaperiode
DAG TIJD PKC-hal TIJD Oostpolderhal
MAA 17:00-18:00 vrije inschrijving 17:00-18:00 vrije inschrijving
18:00-19:00 D4+vrije inschrijving 18:00-19:00 D1 + D2
19:00-20:00 B3 + A6 19:30-20:30 S4 + S5
20:00-21:00 A4 + A5 20:30-21:30 S6 + S7
21:00-22:00 Midweek 21:30-22:30 S8 + S9
DIN 17:00-18:00 Fundament E 17:00-18:00 Fundament F
18:00-19:00 C1 + C2 18:00-19:00 E1+E2+E3+E4
19:00-20:30 A1 + A2 19:00-20:00 B1 + B2
20:30-22:00 S1 + S2 20:00-21:00 A3 + S1/2
21:00-22:00 S3 + S1/2
WOE 17:00-18:00 vrije inschrijving 17:00-18:00 D3+vrije inschrijving
18:00-19:00 C5 + D4 18:00-19:00 C3 + C4
19:00-20:00 B4 + B5 19:00-20:00 B3 + A4
20:00-21:00 S10 + S11 20:00-21:00 A3 + S8
21:00-22:00 Recreanten 21:00-22:00 S7 + S9
DON 16:30-17:30 vrije inschrijving 17:00-18:00 E3+E4+vrije inschrijving
17:30-18:30 D1 + D2 18:00-19:00 E1+E2 +vrije inschrijving
18:30-19:30 B1 + B2 19:00-20:00 C1 + C2
19:30-20:30 A1 + A2 20:00-21:00 S3 + S4
20:30-22:00 S1 + S2 21:00-22:00 S5 of S6 om de week + S1/2
VRIJ 17:00-18:00 F1+F2+F3 17:00-18:00 F4+F5+instrmgrp
18:00-19:00 E5+E6+E7 18:00-19:00 D3+E8+E9
19:00-20:00 C3 + C5 19:00-20:00 D5 + D6
ZAT 09:00-10:00 Kangoeroes
11:00-13:00 S1 + S2 11:00-13:00 S1 + S2
Trainingsschema Zaal 2020-2021
De ploegen waarbij het teken / staat wisselen per 11 januari van schema
DAG TIJD PKC-hal TIJD Oostpolderhal
MAA 17:00-18:00 vrije inschrijving 17:00-18:00 D4 + vrije inschrijving
18:00-19:00 Alblwaard U15 18:00-19:00 D1 + D2
19:00-20:00 B3 + A6 19:00-20:30 S1 + S2
20:00-21:00 A4 + A5 20:30-21:30 S6+S7 / S7+S9
21:00-22:00 Midweek / S6+S8 21:30-22:30 S8+S9 / Midweek
DIN 17:00-18:00 Fundament E 17:00-18:00 Fundament F
18:00-19:00 C1 + C2 18:00-19:00 E1+E2+E3+E4
19:00-20:30 A1 + A2 19:00-20:00 B1 + B2
20:30-22:00 S1 + S2 20:00-21:00 A3 + S5
21:00-22:00 S3 + S4
WOE 17:00-18:00 vrije inschrijving 17:00-18:00 D3+vrije inschrijving
18:00-19:00 C5 + D4 18:00-19:00 C3 + C4
19:00-20:00 B4 + B5 19:00-20:00 B3 + A4
20:00-21:00 S10+S11 / Recreanten 20:00-21:00 A3 + S8
21:00-22:00 Recreanten / S7+S9 21:00-22:00 S7+S9 / S10+S11
DON 16:30-17:30 vrije inschrijving 17:00-18:00 E3+E4+vrije inschrijving
17:30-18:30 D1 + D2 18:00-19:00 E1+E2 + G groep
18:30-19:30 B1 + B2 19:00-20:00 C1 + C2
19:30-21:00 S1 + S2 20:00-21:00 A1 + A2
21:00-22:15 S3 + S4 21:00-22:00 S5 + S6
VRIJ 17:00-18:00 F1+F2+F3 17:00-18:00 F4+F5+instrm
18:00-19:00 E5+E6+E7 18:00-19:00 D3+E8+E9
19:00-21:00 vrije inschrijving/weds 19:00-20:00 D5 + D6
19:15-22:00 Wedstrijden 20:00-21:00 Wedstrijden/voetbal
ZAT 09:00-10:00 Kangoeroes

Oefenwedstrijden zaal:

Draag jij al een steentje bij?

Vind een taak die bij je past om de club te helpen.

Meer over vrijwilligers