Trainingstijden

Het nieuwe trainingsschema seizoen 21-22:

Trainingsschema  Veld 21-22
DAG TIJD VELD 1 VELD 2 VELD 3 VELD 4-1 VELD 4-2 bijveld
hoofdveld links midden rechts voor r.achter combifit
MA 17:00-18:00
18:00-19:00 18:30 D5+D6 B5 C3 19:00
19:00-20:00 B3 + B4 A5 t/m
20:00-21:00 S8 Midweek 22:00
DI 17:00-18:00 F1 t/m F5 Fund 17:30 D3 19:00
18:00-19:00 E1+2, Fund E3-8 D1 + D2  C1+C2 tot 19:30 t/m
18:30-20:00 B1 + B2 22:00
19:00-20:30 A1 + A2 A3 + A4
20:00-21:30 S3 + S4 S9
20:30-22:00 S1 + S2 S5 + S6
WO 18:00-19:00 B5
18:30-19:30 B3 + B4 C3 + C4 D4
19:00-20:00 A5 C5
20:00-21:00 S8 S10 + S11 S7 + S9 recreanten
DO 18:00-19:00 G-korfbal E1+E2+E3+E4 D1 + D2 C1+C2 tot 19:30 19:00
18:30-20:00 B1 + B2 t/m
19:00-20:00 A1 + A2 19:30 A3 + A4 22:00
20:00-21:00 19:30 S1+S2 S3 + S4
20:30-21:30 S5 + S6
VR 17:00-18:00 F1 t/m F5
18:00-19:00 E5+E6+E7+E8 D3
18:30-19:30 C4 D4
ZA 09:00-10:00 Kangoeroe 10:00-11:00
10:00-11:00 OCR train

Oefenwedstrijden veld:

Zaterdag 28 augustus Veld Tijd Scheidsrechter
Het Bosch toernooi TOP 1-PKC/Vertom 1 17:00 Lexmond
Het Bosch toernooi TOP 2-PKC/Vertom 2 14:15 Lexmond
KCC 3 PKC/Vertom 3 13:30
PKC/Vertom 4 PKC/Vertom 5 Hfdveld 14:00 Scheidsrechterscursus
KCC A1 PKC/Vertom A1 12:00
KCC A2 PKC/Vertom A2 10:30
Merwede A1 PKC/Vertom A3 12:00
PKC/Vertom B1 Kwik U17 1 Hfdveld 12:15 Coen Schilperoord
Nieuwerkerk B2 PKC/Vertom B2 12:00
PKC/Vertom B3 Kwik U17 2 Hfdveld 11:00 Scheidsrechterscursus
Nieuwerkerk C1 PKC/Vertom C1 09:30
Nieuwerkerk C2 PKC/Vertom C2 10:45
PKC/Vertom D1 Nieuwerkerk D1 Veld 4-1 10:00 Jeroen Klein
PKC/Vertom D2 Nieuwerkerk D2 Veld 4-1 11:00 Jelle Schilperoord
PKC/Vertom E1 Nieuwerkerk E1 Veld 2-1 10:00 PKC/Vertom B1
PKC/Vertom E2 Nieuwerkerk E2 Veld 2-2 10:00 PKC/Vertom B1
Zaterdag 4 september Veld Tijd Scheidsrechter
PKC/Vertom 3 DVO 3 Hfdveld 15:30 Ron Ringma +  B. de Vree
PKC/Vertom 4 DVO 4 Hfdveld 14:00 Hans Verschoor
PKC/Vertom 5 DVO 5 Hfdveld 12:30 Scheidsrechterscursus
KCR 6 PKC/Vertom 6 15:30
KCR 8 PKC/Vertom 7 12:30
KCR 9 PKC/Vertom 8 14:00
PKC/Vertom 9 DeetosSnel 7 Veld 4-1 15:00 Scheidsrechterscursus
DVS’69 3 PKC/Vertom 10 13:00
Merwede 9 PKC/Vertom 11 12:45
KCR G PKC/Vertom G 13:00
PKC/Vertom A1 ONDO (G) A1 Hfdveld 10:30 Jordy Coenraads
Spirtit (V) A1 PKC/Vertom A2 13:45
PKC/Vertom A3 ONDO (G) A2 Veld 3 12:00 R. Scholten
PKC/Vertom A4 DVS ’69 A1 Veld 3 13:30 PKC/Vertom 3
PKC/Vertom A5 DVS ’69 A2 Veld 4-1 12:00 PKC/Vertom 4
PKC/Vertom B1 Sporting Delta B1 Hfdveld 09:15 G.J. Leeverink
Sporting Delta B2 PKC/Vertom B2 11:00
PKC/Vertom B3 DVS’69 B1 Veld 4-2 12:00 PKC/Vertom 6
KCR B3 PKC/Vertom B4 11:00
Sporting Delta B3 PKC/Vertom B5 12:00
PKC/Vertom C1 Sporting Delta C1 Veld 3 11:00 Arco Bomgaarts
KCC C1 PKC/Vertom C2 10:15
PKC/Vertom C3 DVS’69 C1 Veld 4-2 11:00 PKC/Vertom 3
PKC/Vertom C4 DVS’69 C2 Veld 4-2 10:00 PKC/Vertom 5
PKC/Vertom C5 DVS’69 C3 Veld 4-2 09:00 PKC/Vertom 6
Vriendenschaar D1 PKC/Vertom D1 09:30
Sporting Delta D1 PKC/Vertom D2 10:00
PKC/Vertom D3 Sporting Delta D2 Veld 4-1 10:00 PKC/Vertom A4
DVS’69 D1 PKC/Vertom D4 10:00
PKC/Vertom D5 Sporting Delta D3 Veld 4-1 09:00 PKC/Vertom A5
Sporting Delta E1 PKC/Vertom E1 09:00
Sporting Delta E2 PKC/Vertom E2 09:00
DVS’69 E1 PKC/Vertom E3 10:00
Sporting Delta E3 PKC/Vertom E4 09:00
Sporting Delta E4 PKC/Vertom E5 09:00
DVS’69 E2 PKC/Vertom E6 09:00
PKC/Vertom E7 PKC/Vertom E8 Veld 2-2 10:00 PKC/Vertom 7
PKC/Vertom F1 Vriendenschaar F1 Veld 2-1 10:00 PKC/Vertom 8
PKC/Vertom F2 Vriendenschaar F2 Veld 2-1 09:00 PKC/Vertom 9
DVS’69 F1 PKC/Vertom F3 09:00
PKC/Vertom F4 Sporting Delta F1 Veld 2-2 09:00 PKC/Vertom 11
Vriendenschaar F3 PKC/Vertom F5 09:00

Draag jij al een steentje bij?

Vind een taak die bij je past om de club te helpen.

Meer over vrijwilligers