Trainingstijden.

Trainingsschema  Veld 2020 – 2021
DAG TIJD VELD 1 VELD 2 VELD 3 VELD 4-1 VELD 4-2 bijveld
hoofdveld links midden rechts voor r.achter combifit
MA 17:00-18:00
18:00-19:00 C5 18:30 D4 19:30
19:00-20:00 S1 + S2 B3 + A4 A5 + A6 t/m
20:00-20:30 S1 + S2 S8 + S9 21:30
DI 17:00-18:00 D3 17:30 19:30
18:00-19:00 E1+E2, Fund E3-9 D1 + D2 t/m
18:30-20:00 B1 + B2 C1 + C2 21:30
19:00-20:30 A1 + A2 A3
20:00-21:30 S3 + S4 S5 S6 + S7
20:30-22:00 S1 + S2
WO 18:30-19:30 D5 B4 + B5 C3 + C4 C5
19:00-20:00 B3
20:00-21:00 S9 S11 + S12 S8 + S10 recreanten
DO 17:00-18:00 F1 t/m F5 Fund 19:30
18:00-19:00 G-korfbal E1 t/m E6 D1 + D2 t/m
18:30-20:00 B1 + B2 21:30
19:00-20:30 A1 + A2 C1 + C2
19:30-21:30 S1 + S2
20:00-21:00 A3
20:30-22:00 S3 + S4 S6 + S7 S5
VR 17:00-18:00 F1 t/m F5
18:00-19:00 E7+E8+E9 D3
18:30-19:30 D5 + D6

Oefenwedstrijden:

Zaterdag 22 augustus Veld Tijd Scheidsrechter
KOAG A1 PKC/SWKGroep A3
Albatros B1 PKC/SWKGroep B1 11:15
Kinderdijk B1 PKC/SWKGroep B2 10:00
Albatros C1 PKC/SWKGroep C1 10:00
PKC/SWKGroep C2 Kinderdijk C1 Hfdveld 12:00 Bas Boer
Albatros D1 PKC/SWKGroep D1 11:15
Kinderdijk D1 PKC/SWKGroep D2 09:00
Dinsdag 25 augustus
Vitesse 1 PKC/SWKGroep 3 20:45
Vitesse 2 PKC/SWKGroep 4 19:20
PKC/SWKGroep A1 Sporting Delta A1 Hfdveld 19:10 Jordy Coenraads
PKC/SWKGroep A2 Sporting Delta A2 Veld 3 20:10 Coen Schilperoord
Zaterdag 29 augustus Veld Tijd Scheidsrechter
DeetosSnel 1 PKC/SWKGroep 1 16:30
DeetosSnel 2 PKC/SWKGroep 2 15:00
DeetosSnel 3 PKC/SWKGroep 3 16:30
DeetosSnel 4 PKC/SWKGroep 4 15:00
KCR 5 PKC/SWKGroep 5 13:00
WION 5 PKC/SWKGroep 7 13:20
PKC/SWKGroep 8 Albatros 6 Hfdveld 15:10 S12
WION 6 PKC/SWKGroep 9 12:10
WION 7 PKC/SWKGroep 11 11:00
PKC/SWKGroep 12 Albatros 9 Hfdveld 16:20 S8
KCR G1 PKC/SWKGroep G1 12:00
KCC A1 PKC/SWKGroep A1
KCC A2 PKC/SWKGroep A2
Animo A1 PKC/SWKGroep A3
PKC/SWKGroep A4 Ijsselvogels A2 Hfdveld 12:00 S3
Vriendenschaar A2 PKC/SWK groep A5
PKC/SWKGroep A6 Albatros A4 Hfdveld 14:00 S6
KCR A3 PKC/SWK groep A7 10:30
Fortuna B1 PKC/SWKGroep B1 11:00
Fortuna B2 PKC/SWKGroep B2 13:00
Animo B1 PKC/SWKGroep B3
PKC/SWKGroep B4
KCR B3 PKC/SWKGroep B5 10:30
Fortuna C1 PKC/SWKGroep C1 14:00
Fortuna C2 PKC/SWKGroep C2 12:00
Fortuna C3 PKC/SWKGroep C3
KCR C3 PKC/SWKGroep C4 10:30
KCR C4 PKC/SWKGroep C5 09:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep D1 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep D2 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep D3 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep D4 09:00-13:30
KCR D3 PKC/SWKGroep D5 11:00
KCR D4 PKC/SWKGroep D6 12:00
Albatros toernooi PKC/SWKGroep E1 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep E2 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep E3 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep E4 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep E5 09:00-13:30
Vriendenschaar E4 PKC/SWKGroep E6
Vriendenschaar E6 PKC/SWKGroep E7
Vriendenschaar E7 PKC/SWKGroep E8
Sporting Delta E6 PKC/SWKGroep E9
Albatros toernooi PKC/SWKGroep F1 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep F2 09:00-13:30
Albatros toernooi PKC/SWKGroep F3 09:00-13:30
KCR F3 PKC/SWKGroep F4 11:30
Vriendenschaar F5 PKC/SWKGroep F5
Dinsdag 1 september Veld Tijd Scheidsrechter
Merwede 1 PKC/SWKGroep 3 20:45
Merwede 2 PKC/SWKGroep 4 19:15

Oefenwedstrijden: