DE ORGANISATIE

Het Bestuur
Bertjan Scheepbouwer
Bertjan ScheepbouwerVoorzitter
Rob Roelofs
Rob RoelofsBestuurslid Financiën
Niels Mooij
Niels MooijBestuurslid Sport
De Managers
Bertjan Scheepbouwer

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Gert Krijgsman
gert@gkrijgsman.nl

Manager:

Tessa Sijstermans
tessasijstermans1992@hotmail.com

Manager:

Kim Brouwer
publicrelations@pkc-korfbal.nl

Rob Roelofs

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Paul Tilleman
tillemanpaul@gmail.com

Manager:

Dik Kornet
d.kornet@chello.nl

Manager:

Marja de Jong
mj_marjadejong@hotmail.com

Manager:

Vacature

Niels Mooij

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Rogier Jonkman
rogier.jonkman@lukassenboer.nl

Manager:

Bas Boer
bas.boer@upcmail.nl

Manager:

Marco den Dekker
p.dekker75@upcmail.nl

Manager:

Martijn Noordberger
mnoordberger@hotmail.com

Commissies en ondersteunende activiteiten

Contact:

PR
weekbrief@pkc-korfbal.nl

Contact:

Marieke Bakema
Ledenadministratie@pkc-korfbal.nl

Bankrekening contributies
NL 44 RABO 0353 0987 60

Contact:

Marieke van der Vlies
financieel@pkc-korfbal.nl

Contact:

Riet Stuij van den Herik – Matena
secretariaat@pkc-korfbal.nl

Contact:

Cora van den Herik
kantinepkc@pkc-korfbal.nl

Contact:

Sandra Stam
gevonden@pkc-korfbal.nl

Contact:

Ella Bultje
vrijwilligers@pkc-korfbal.nl

Contact:

Rianne Vink
vertrouwenscommissie@pkc-korfbal.nl

Contact:

Ad Tollenaar
Ehbo@pkc-korfbal.nl

Contact:

Vivian Leeuwenhoek, Kim Brouwer & Cindy Tilleman
publicrelations@pkc-korfbal.nl

Simone den Dekker
jeugdpr@pkc-korfbal.nl

Contact:

Mariette van Dijk & Ellen van Wijngaarden
recreanten@pkc-korfbal.nl

Contact:

Jacqueline de Vos
reservering@pkc-korfbal.nl

Contact:

Sabine Eindhoven
sponsoring@pkc-korfbal.nl

Contact:

Jorien Besemer
liefenleed@pkc-korfbal.nl

Contact:

Cyta de Jong & Charlotte van Drimmelen
Sportwear@pkc-korfbal.nl

Korfbal technische zaken

Contact:

KTZ@pkc-korfbal.nl

Voorzitter/bestuurslid Niels Mooij
Jeugd Bas Boer
Senioren Martijn Noordberger
Topkorfbal Rogier Jonkman
Arbitrage Marco den Dekker

Contact:

KTZ@pkc-korfbal.nl

Manager topkorfbal Rogier Jonkman
Adviseur topkorfbal (senioren) Jan de Jager
Manager senioren Martijn Noordberger

Contact:

jeugdprestatie@pkc-korfbal.nl

Teamleider Erik van Arkel
Adviseur topkorfbal (jeugd) Nils Vink
Coordinator A Theo Büscher
Coordinator B Edwin van Drimmelen
Coordinator C Vacature

Contact:

jeugdfun@pkc-korfbal.nl

Teamleider Miranda Fok
Coordinator A Erwin van Wijngaarden
Coordinator B Miranda Fok en Jeannette Schillemans
Coordinator C Vacature
G-korfbal Saskia Euser

Contact:

kids@pkc-korfbal.nl

Teamleider Helenie Dekker en Marloes Versluis
Coordinator D Christiaan Kemper
Coordinator E Ivonne van der Ree en Marijke Verhoef
Coordinator F Wendy van Wensen en Wendy Niemeijer
Kangoeroe Klup Tessa Sijstermans en Jitte de Vries

Contact:

Senioren Piet van Wijngaarden
A jeugd Barbara Bakker
B jeugd Cora Mansvelt
C jeugd Joyce van den Heuvel
D jeugd AnneMarie Verdoorn
E jeugd Marjon Leijdekkers
F jeugd Vacature
Oefenwedstrijden Barbara Bakker
Arbitrage
Manager Arbitrage Marco den Dekker
Aanwijzing verenigingsscheidsrechters Annet Stehouwer
Coordinator KNKV-scheidsrechters Piet van Wijngaarden
Spelregelbewijs
Administratie Anke Hoogendoorn