DE ORGANISATIE

Het Bestuur
Niels Mooij
Niels MooijVoorzitter
Ronald Meijerman
Ronald MeijermanBestuurslid Financiën
Jan Rietveld
Jan RietveldBestuurslid Sport
De Managers
Niels Mooij

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Robert de Jong
ondernemersclub@pkc-korfbal.nl

Manager:

Friso Verdoorn

pkcevents@pkc-korfbal.nl

Manager:

Kim Brouwer
publicrelations@pkc-korfbal.nl

Ronald Meijerman

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Paul Tilleman
kantine@pkc-korfbal.nl

Manager:

Rob Roelofs
financieel-manager@pkc-korfbal.nl

Manager:

Arjan de Bont
IT@pkc-korfbal.nl

Manager:

Wim Nederlof

facilitair@pkc-korfbal.nl

Beheerder:

Hans van de Broek

beheerder@pkc-korfbal.nl

Melding onderhoudsklussen

onderhoudsmelding@pkc-korfbal.nl

Jan Rietveld

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Rogier Jonkman
topkorfbal@pkc-korfbal.nl

Manager:

Bas Boer
ktz@pkc-korfbal.nl

Manager:

Marco den Dekker
arbitrage@pkc-korfbal.nl

Manager:

Martijn Noordberger
Senioren@pkc-korfbal.nl

Commissies en ondersteunende activiteiten

Contact:

PR
weekbrief@pkc-korfbal.nl

Contact:

Nico van der Veen
Ledenadministratie@pkc-korfbal.nl

Bankrekening contributies
NL 44 RABO 0353 0987 60

Contact:

Marieke van der Vlies
financieel@pkc-korfbal.nl

Contact:

Cora Roelofs
secretariaat@pkc-korfbal.nl

Contact:

Erika Deelen
barbezetting@pkc-korfbal.nl

Esther Romeijn

combifit@pkc-korfbal.nl

Contact:

Sandra Stam
gevonden@pkc-korfbal.nl

Contact:

Vacature

Contact:

Rianne Vink
vertrouwenscommissie@pkc-korfbal.nl

Contact:

Ad Tollenaar
Ehbo@pkc-korfbal.nl

Contact:

Vivian Leeuwenhoek, Kim Brouwer, Fleur Hoogendoorn, Caitlin Weedage
publicrelations@pkc-korfbal.nl

Simone den Dekker
jeugdpr@pkc-korfbal.nl

Contact:

Mariette van Dijk & Ellen van Wijngaarden
recreanten@pkc-korfbal.nl

Contact:

reservering@pkc-korfbal.nl

Contact:

Sabine Eindhoven
sponsoring@pkc-korfbal.nl

Contact:

liefenleed@pkc-korfbal.nl

Contact:

Cyta de Jong & Charlotte van Drimmelen
Sportwear@pkc-korfbal.nl

KNA@pkc-korfbal.nl

Korfbal technische zaken

Contact:

topkorfbal@pkc-korfbal.nl

Manager topkorfbal Rogier Jonkman
Lid senioren + jeugd Jan de Jager
Lid jeugd Bas Boer
Lid algemeen Kees Verhoeven
Adviseur A jeugd Daan Euser

Contact:

KTZ@pkc-korfbal.nl

Voorzitter/bestuurslid Jan Rietveld
Jeugd Bas Boer
Senioren Martijn Noordberger
Topkorfbal Rogier Jonkman
Arbitrage Marco den Dekker
Contact:

senioren@pkc-korfbal.nl

Manager Jeugd Martijn Noordberger
Coördinator wedstrijd korfbal Remco Verhoeven en Corné Troost
Coördinator breedte korfbal Ingeborg van de Giessen
Coördinator doorstroming junioren/senioren Brigitte van Rhoon en Lobke Hoogeveen
Coördinator G-korfbal Saskia Euser

Contact:

ktz@pkc-korfbal.nl

Manager Bas Boer
Jeugdfun B3-5, C3-5 jeugdfun@pkc-korfbal.nl Miranda Fok
Kids D-E-F kids@pkc-korfbal.nl Helenie Dekker Brigitte van Roon
Kangoeroeklub kids@pkc-korfbal.nl Daphne Roelofs Sandra Eijkelenboom

Contact:

Senioren Piet van Wijngaarden
A Jeugd Arjan de Jong
B jeugd Vacant
C jeugd Joyce van den Heuvel
D jeugd AnneMarie Verdoorn
E jeugd Sabrina Jonkman
F jeugd Therese de Jongh
Oefenwedstrijden A t/m F jeugd Vacant

 

Arbitrage

Contact:

arbitrage@pkc-korfbal.nl

Manager arbitrage Marco den Dekker
Aanwijzing verenigingsscheidsrechters Annet Stehouwer
Coördinator KNKV-scheidsrechters Piet van Wijngaarden
Spelregelbewijs Anke Hoogendoorn

 

Draag jij al een steentje bij?

Vind een taak die bij je past om de club te helpen.

Meer over vrijwilligers