DE ORGANISATIE

Het Bestuur
Niels Mooij
Niels MooijVoorzitter
Ronald Meijerman
Ronald MeijermanBestuurslid Financiën
Jan Rietveld
Jan RietveldBestuurslid Sport
De Managers
Niels Mooij

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Robert de Jong
ondernemersclub@pkc-korfbal.nl

Manager:

Friso Verdoorn

Manager:

Kim Brouwer
publicrelations@pkc-korfbal.nl

Ronald Meijerman

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Paul Tilleman
kantine@pkc-korfbal.nl

Manager:

Rob Roelofs
financieel-manager@pkc-korfbal.nl

Manager:

Arjan de Bont
IT@pkc-korfbal.nl

Manager:

Wim Nederlof

facilitair@pkc-korfbal.nl

Jan Rietveld

Verantwoordelijk bestuurslid voor

Manager:

Rogier Jonkman
rogier.jonkman@lukassenboer.nl

Manager:

Bas Boer
bas.boer@upcmail.nl

Manager:

Marco den Dekker
p.dekker75@upcmail.nl

Manager:

Martijn Noordberger
Senioren@pkc-korfbal.nl

Commissies en ondersteunende activiteiten

Contact:

PR
weekbrief@pkc-korfbal.nl

Contact:

Marieke Bakema
Ledenadministratie@pkc-korfbal.nl

Bankrekening contributies
NL 44 RABO 0353 0987 60

Contact:

Marieke van der Vlies
financieel@pkc-korfbal.nl

Contact:

Riet Stuij van den Herik – Matena
secretariaat@pkc-korfbal.nl

Contact:

Erika Deelen
barbezetting@pkc-korfbal.nl

Esther Romeijn

combifit@pkc-korfbal.nl

Contact:

Sandra Stam
gevonden@pkc-korfbal.nl

Contact:

Vacature

Contact:

Rianne Vink
vertrouwenscommissie@pkc-korfbal.nl

Contact:

Ad Tollenaar
Ehbo@pkc-korfbal.nl

Contact:

Vivian Leeuwenhoek, Kim Brouwer, Fleur Hoogendoorn, Caitlin Weedage
publicrelations@pkc-korfbal.nl

Simone den Dekker
jeugdpr@pkc-korfbal.nl

Contact:

Mariette van Dijk & Ellen van Wijngaarden
recreanten@pkc-korfbal.nl

Contact:

reservering@pkc-korfbal.nl

Contact:

Sabine Eindhoven
sponsoring@pkc-korfbal.nl

Contact:

liefenleed@pkc-korfbal.nl

Contact:

Cyta de Jong & Charlotte van Drimmelen
Sportwear@pkc-korfbal.nl

KNA@pkc-korfbal.nl

Korfbal technische zaken
Contact:

topkorfbal@pkc-korfbal.nl

Manager topkorfbal Rogier Jonkman
Adviseur topkorfbal (senioren) Jan de Jager
Adviseur topkorfbal (A-jeugd) Daan Euser
Adviseur topkorfbal (B+C jeugd) Jefta van de Rhee
Coördinator opleiding Vacant

Contact:

KTZ@pkc-korfbal.nl

Voorzitter/bestuurslid Jan Rietveld
Jeugd Bas Boer
Senioren Martijn Noordberger
Topkorfbal Rogier Jonkman
Arbitrage Marco den Dekker
Contact:

senioren@pkc-korfbal.nl

Manager Jeugd Martijn Noordberger
Coördinator wedstrijd korfbal Remco Verhoeven en Corné Troost
Coördinator breedte korfbal Ingeborg van de Giessen
Coördinator doorstroming junioren/senioren Brigitte van Rhoon en Lobke Hoogeveen
Coördinator G-korfbal Saskia Euser

Contact:

jeugdfun@pkc-korfbal.nl

Manager Bas Boer
Jeugdfun A3-6, B3-5, C3-5 jeugdfun@pkc-korfbal.nl
Kids D-E-F kids@pkc-korfbal.nl
Contact:

Senioren Piet van Wijngaarden
A Jeugd Arjan de Jong
B jeugd Cora Mansvelt
C jeugd Joyce van den Heuvel
D jeugd AnneMarie Verdoorn
E jeugd Martina van Veghel
F jeugd Therese de Jongh
Oefenwedstrijden A t/m F jeugd Barbara Bakker

 

Arbitrage

Contact:

arbitrage@pkc-korfbal.nl

Manager arbitrage Marco den Dekker
Aanwijzing verenigingsscheidsrechters Annet Stehouwer
Coördinator KNKV-scheidsrechters Piet van Wijngaarden
Spelregelbewijs Anke Hoogendoorn

 

Draag jij al een steentje bij?

Vind een taak die bij je past om de club te helpen.

Meer over vrijwilligers