Barrooster

Wil jij je aanmelden om een bardienst te draaien? Dat kan! Mail ons op kantinepkc@hotmail.com

WEEK 48
±16.30-19.00 19.00- sluit sluiten Activiteiten
Maandag 25-11 Jaap Jongkind Ellen van Wijngaarden & Marieke Bijl Arjan de Jong
Dinsdag 26-11 Paul Boon Simone den Dekker & Erika Deelen Erika Deelen
Woensdag 27-11 Jaap Jongkind Recreanten regelen deze dienst Jan Rietveld
Donderdag 28-11 Nico de Groot Flora Bϋscher & Mireille Mooij Teus Bϋscher
Vrijdag 29-11 Paul Boon Peter Roodnat Peter Roodnat
Zaterdag 30-11 Teus Bϋscher
08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-20.00 20.00 – sluit
Greetje Kraayeveld, Anja Uittenoogaard, Fabrice Monnier Adri van Jaarsveld, Erika Deelen, Therese de Jong, Cecilia Guijs Jeanne Boer, Sandra Scheepbouwer (16-18), Wijmie Pegels (16-18.30), Annette den Dunnen (16-18.30), Nicole van Wijngaarden (18-20) PKC 10 17.00 uur Blauwwit – PKC
Broodjesdienst 10.00-14.00 Jeannette & Joke
WEEK 49
±16.30-19.00 19.00- sluit sluiten Activiteiten
Maandag 02-12 Piet van Wijngaarden Anke Hoogendoorn & Cora Mansvelt
Dinsdag 03-12 Paul Boon Helenie Dekker & Martina van Veghel
Woensdag 04-12 Ad Tollenaar Adri van Jaarsveld Adri van Jaarsveld
Donderdag 05-12 Nico de Groot Bas van der Voet & Marvin Hobo Bas van der Voet
Vrijdag 06-12 Teus Bϋscher Marco den Dekker & Willem-Arie Deelen Marco den Dekker
Zaterdag 07-12 Teus Bϋscher
8.00-12.00 12.00-16.00 16.00-20.00 20.00 – sluit
Corrie Euser, Ingrid Sijstermans & Irene van Wijngaarden Nicole van Wijngaarden, Jacqueline Zegelaar, Miranda vd Eijk & Ilse Spek/Jolan Tilleman Erik Jan Hoogenboezem, Erwin van Wijngaarden, Jan Troost, John Geerlof & Marco Geerlof 15.30 uur PKC-TOP vanaf 18.00 uur Bierfest
Tussendienst: Flora Buscher, Arjan de Jong en Johan Duijster
Broodjesdienst 10.00-14.00 Ella & Ingrid 15.00-19.00 Jacqueline & Agnes
WEEK 50
±16.30-19.00 19.00- sluit sluiten Activiteiten
Maandag 09-12 Jaap Jongkind Erwin van Wijngaarden
Dinsdag 10-12 Paul Boon Sandra Scheepbouwer & Linda vd Linden
Woensdag 11-12 Jaap Jongkind Angela Veth & Esther Stuij Adri van Jaarsveld Kidsmiddag
Donderdag 12-12 Nico de Groot Monique Vermunt & Sandra Scheepbouwer Erwin v Wijngaarden
Vrijdag 13-12 Piet van Wijngaarden Rene de Haan & Edwin de Weerd Corne Troost Darten
Zaterdag 14-12 Teus Bϋscher (openen)
08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-20.00 20.00 – sluit
Danielle Koster, Jeanne Boer & Simone den Dekker Paul Boon, Sandra Bavelaar & Annemarie van Maren Combi Fit PKC 10 LDODK-PKC
Broodjesdienst 10.00-14.00 Yvonne & Gerrie
WEEK 51
±16.30-19.00 19.00- sluit sluiten Activiteiten
Maandag 16-12 Henk Jonker Eveline Visser & Angelique den Dunnen
Dinsdag 17-12 Paul Boon Edo Strijbos Edo Strijbos
Woensdag 18-12 Ad Tollenaar Adri van Jaarsveld & Peter Stam Adri van Jaarsveld
Donderdag 19-12 Nico de Groot Jeffrey Scheurwater & Jacob Willem van der Voet Jeffrey Scheurwater
Vrijdag 20-12
Zaterdag 21-12 Teus Bϋscher
08.00-12.00 12.00-16.00 16.00-20.00 20.00 – sluit
Corine Opmeer, Danielle Stehouwer & Bianca de Haan Paul Boon, Joke van der Klooster, Jeannette Schillemans & Wilma Koetsveld Erik Jan Hoogenboezem, Erwin van Wijngaarden, Jan Troost, John Geerlof & Marco Geerlof 15.30 uur PKC-KZ
Tussendienst:Flora Buscher, Arjan de Jong en Johan Duijster
Broodjesdienst 10.00-14.00 Monique & Jeannette 15.00-19.00 Annette & Marlene